You Touch My Tralala – SMOKtech G-PRIV z klimatyzacją, kartą SIM , latarką , paralizatorem i kastetem w JEDNYM !

Tytuł przyciąga uwagę ? i to jak .. ale nie martwcie się – te czasy kiedyś nadejdą ( niestety nadejdą ). SMOKtech nie raz już nas zaskakiwał, pięknymi iluminacjami, łącznością Bluetooth czy wibracji .. Dzisiaj do tego zestawu dochodzi dotykowy wyświetlacz w G-Priv.

screenshot_2

Zamawiając zestaw otrzymujemy :

Zasilanie SMOKtech G-PRIV 220W

Parownik TFV8 BIG BABY

Preinstalowaną grzałkę X4 oraz zapasową T6

Zapasowe szkło, części – kabel USB oraz instrukcje obsługi

screenshot_3

Garść specyfikacji :

Parownik Big Baby o pojemności 5ml pracuje z grzałkami fabrycznymi jak i z bazą RBA. Ma 24.5 mm średnicy i idealnie licuje się z powierzchnią zasilania. Mierzy 56mm i waży około 60gram. Nie brakuje tu rzecz jasna świetnego napełniania od góry, regulowanego u podstawy przepływu powietrza i wymiennego dip tip-u.

Zasilanie pracuje na 2 wysoko prądowych akumulatorach 18650 i generuje maksymalnie 220W. Waży dość dużo  – ponad 200 gram bez akumulatorów. Korpus wykonany jest ze stopu cynku – całość mierzy 85mm wysokości, prawie 59mm szerokości oraz w najgrubszy miejscu 28mm grubości. Obsługuje oporności od 0.1 ohm w trybie mocy oraz od 0.06 ohm w trybie kontroli temperatury, która wspiera dla drutów niklowych, tytanowych i stalowych.

screenshot_4 U góry urządzenia głowica wykonana ze stali nierdzewnej z pozłacanym pinem pływającym. U spodu otwory wentylacyjne oraz port microUSB do aktualizacji oprogramowania – i tutaj moi drodzy jeżeli ktoś podejmie się profesjonalnej przeróbki oprogramowania może zrobi się na prawdę ciekawie 😀

Przód to ŁO PANIE – ŁOOOGROMNY 2.4 calowy wyświetlacz dotykowy – tylna klapka została pokryta folią karbonową. Na boku umieszczono skośny przycisk fire oraz malutki przycisk do blokowania wyświetlacza.

screenshot_6

Sam wyświetlacz został poddany testom wytrzymałościowym. Małe chińskie rączki podnosiły i upuszczały 64 gramową kulkę z wysokości 1 metra wprost na taflę – i przeżył, chodź gdy już dorwiecie go w swoje łapki nie próbujcie tego w domu …

screenshot_7

Zasilanie mimo swojej wagi ma dość dobrze wpasowywać się w dłoń. Część z Was mogła sprawdzić urządzenie na ostatniej edycji Vape Expo – kilka błędów ( między innymi z brakiem wygaszania wyświetlacza ) zostało poprawionych i finalna wersja jest podobno dobrze dopracowana.

screenshot_8 screenshot_9 screenshot_10 screenshot_11

Zmiany wszystkich parametrów : mocy, temperatury , ustawień wyświetlacza, resetowania elektroniki , ustawień TCR i innych pozycji odbywają się za pośrednictwem dotykowego wyświetlacza.

screenshot_13

W niedługim czasie również do sprzedaży trafi etui na G-PRIVa – szkoda,że producent nie dodaje go w zestawie , koszta niewielkie – a satysfakcja z dodatkowego gadżetu / dodatkowej ochrony OGROMNA !

screenshot_15

Wcześniej wspomniany Big Baby przyleci do nas z dwoma fabrycznymi grzałkami : 0.15 ohm z zakresem pracy od 30W do 70W oraz 0.2 ohm z zakresem pracy od 40W do 130W. Big Baby będzie miał równie dedykowaną bazę RBA, której w zestawie niestety brak.

screenshot_16 screenshot_17

boardboardboard