Zachwyca blaskiem i wyglądem – Nieziemski Asmodus ONI DNA 167W

ONI mieli kawał pomysłu na to zasilanie i chodź jest to kolejny ” kwadraciak ” to detal, pomysł na przedni panel oraz powłoka, którą został pokryty sprawia,że w tym zasilaniu można się zakochać…

Lustereczko powiedz przecie … cała powierzchnia zasilania została pokryta powłoką, w której możemy się przejrzeć. Mamy 4 wersje kolorystyczne – najbardziej w serducho uderza wersja fioletowa w połączeniu z błękitem – wygląda obłędnie, ale … zawsze znajdzie się jedno ale. Całe zasilanie masakrycznie się ” palcuje „, zbiera nasze odciski niczym przepracowany policjant na komisariacie przed przesłuchaniem. Powierzchnia jest też wrażliwa na drobne zarysowania.

Mózgiem operacyjnym ONI jest chip DNA 250, który domyślnie zasilimy 2 wysoko prądowymi akumulatorami 18650. W specyfikację samej elektroniki nie będę się mocno zagłębiał – wszystkie parametry są dostępne na stronie producenta TUTAJ.

Płynna regulacja mocy od 1W do 167W, wsparcie i regulacja temperatury, port microUSB do ładowania natężeniem 1A oraz aktualizacji w programie EScribe, w którym do dyspozycji użytkownika jest kilkadziesiąt ustawień – dzięki nim w pełni spersonalizujemy zestaw, wgramy własne grafiki, zdiagnozujemy pakiety, dokonamy pomiarów oraz ustawień wyświetlacza od jego orientacji poprzez kontrast i jasność kończąc na jego czasie podświetlenia i pracy.

Warto jeszcze wspomnieć,że zasilanie może pracować na pakiecie Li-Po, po wyciągnięciu kosza możemy podłączyć do elektroniki pakiet ( przed rozpoczęciem użytkowania należy pamiętać o zmianie ustawień w programie EScribe oraz dokonaniu pierwszej analizy pakietu w celu ustalenia jego faktycznej pojemności i krzywej rozładowania przy przykładowym oporze ) – dzięki tym ustawieniom będziemy chociażby uzyskiwać autentyczną informację o poziomie rozładowania pakietu.


Pełna specyfikacja elektroniki DNA 250 ( 167 )

dostępna na stronie producenta TUTAJ


Specyfikacja techniczna:

– Serducho – DNA250 ( 167 )
– Zasilanie 2×18650
– Frezowana połyskujące brzegi
– Możliwość zasilenia pakietem li-po
– Płynna regulacja mocy od 1W do 167W
– Wsparcie i regulacja kontroli temperatury
– Demontowalna klapka na mangesach neodymowych
– Wyświetlacz OLEDowy 0.91″
– Port microUSB do aktualizacji i ładowania natężeniem 1A
– Kilkadziesiąt ustawień elektroniki dzięki oprogramowaniu producenta
– Wydajność do 97%
– Wymiary 90.5mm x 54mm x 27mm

boardboardboardboard