Zagraniczne cacko – FLAWLESS TUGLYFE DNA 250W

Elektronika DNA – stosowana w bardzo wielu zasilaniach – lubiana przez moderów i producentów – oferuje kilkadziesiąt funkcji i pozwala użytkownikowi dowolnie personalizować ustawienia. Chodź wybór jest ogromny to grunt by zrobić zasilanie, które przyciągnie uwagę i dziś słów parę o błyszczącej piękności 🙂

180$ –  jedynie i aż na Polskie warunki trzeba zapłać za wyglądające jak milion dolarów zasilanie z wbudowanym pakietem li-po 3s o pojemności 1200mAh, które ładujemy za pośrednictwem portu microUSB natężeniem 2000mA – takie natężenie pozwoli naładować w pełni rozładowany akumulator w ciągu 2-3 godzin.

Przedni panel to standardowy układ dla każdej elektroniki DNA – przycisk fire, OLEDowy wyświetlacz o przekątnej 0.91″ z możliwością regulowania kontrastu i czasu podświetlenia za pomocą oprogramowania EScribe, dwa oznaczone przyciski i port microUSB do ładowania oraz wprowadzania zmian i aktualizacji poprzez dedykowany do elektroniki program EScribe.

W programie ustawimy swoje motywy, czasy podświetlenia, komunikaty, tryby, ale również zbadamy pakiet, dokonamy pomiarów i blokad rezystancji czy aktualizacji oprogramowania.

Od góry zasilania 22 mm głowica ze stali nierdzewnej wyposażona w ruchomy pozłacany pin kontaktowy + – od spodu kilkanaście otworów wentylacyjnych elektroniki i pakietu, na boku oraz na pleckach zasilania schludne i ładnie wyglądające grawery laserowe.

Cała konstrukcja jest schludna i dość lekka – wykonana ze stopu cynku pokryta unikatową lakierowaną powierzchnią, która wygląda imponująco !

Specyfikacja techniczna:

– Elektronika DNA 250
– Wbudowany pakiet 3s 1200mAh
– Płynna regulacja mocy od 1W do 250W
– Szybkie ładowanie natężeniem 2A
– Kontrola i regulacja temperatury
– Wyświetlacz OLEDowy 0.91″
– Kilkadziesiąt funkcji i ustawień dzięki oprogramowaniu producenta EScribe

boardboard