Załóż darmowe konto na Vape.pl i bloguj razem z nami! Bez ograniczeń!

Zachęcamy do założenia konta użytkownika na Vape.pl – daje to więcej możliwości, niż mogłoby się wydawać. Konto na Vape.pl to nie tylko profil w serwisie waperskim To także współpraca, poznawanie ludzi, rozwijanie swojego hobby.

Dlaczego warto założyć konto na Vape.pl?

Ponieważ możesz tutaj prowadzić własnego Bloga, a powodów dla których ludzie zakładają blogi jest cała masa, przedstawię 10 które przekonają Cię dlaczego warto do nas dołączyć!

  1. Wyrażanie samego siebie – Czyli Twojego spojrzenia na branże e-papierosów oraz wszystko co jest z nimi związane.
  2. Komentowanie wydarzeń – Czyli Twoje osobiste spostrzeżenia na temat wydarzeń, dzięki temu bardzo szybko możesz zdobyć szerokie gorono fanów.
  3. Zarabianie – Kiedy Twoje wpisy będą cieszyć się popularnością, to możesz być pewny że zainteresują się tym firmy z branży, a to pozwoli Ci zarobić.
  4. Przekazywanie cennych informacji, które będą łatwe do wyszukania i nie znikną pod stosem innych postów, tak jak ma to miejsce na Facebooku i podobnych portalach społecznościowych.
  5. Propagowanie e-palenia w społeczności, dzięki Twojemu blogowi jest szansa, że przekoanmy więcej osób do e-palenia.
  6. Blogując nie tylko przekazujesz swoje doświadczenie ale także uczysz się od swoich czytelników, dzięki takiej wzajemnej relacji mogą powstać zupełnie nowe pomysły.
  7. Nawiązywanie nowych znajomości, które moga Ci sie w przyszłości bardzo pomocne.
  8. Blogowanie to również świetna zabawa, której warto spróbować, przecież to Cię nic nie kosztuje.
  9. Możesz zostac recenzentem sprzetu, a sklepy będą wysyłac Tobie produkty abyś je zrecenzował – Świetne prawda?
  10. Możesz poprostu pomagać innym! 🙂

To 10 powodów dla których warto założyć własnego bloga, Zachęcamy każdego do spróbowania swoich sił bo przecież to Cię nic nie kosztuje, a może przynieść sporo radości. Kto wie jak potoczy się kariera Twojego Bloga? Może staniesz się Gwiazda Internetu? 

Jak założyć konto?

To bardzo proste, jeśli posiadasz konto na Facebooku, Google+ lub Twitter, to możesz się zalogować za ich pomocą! Jeśli jednak chcesz stworzyć własne konto to nie zajmie Ci to więcej niż 3 minuty!      Załóż konto teraz [Załóż konto]