Zamplebox – Liquidowy vape mail !

Zamplebox to pudełko z najlepszą gamą liquidów. Produkty dostępne w Zamplebox są wyselekcjonowane i pochodzą od najlepszych amerykańskich producentów liquidów. Zamplebox jest dostarczany do Ciebie co miesiąc poprzez Pocztę.

Jak funkcjonuje Zamplebox ?

1

Przed dołączeniem do Zamplebox, każdy potencjalny użytkownik musi najpierw przejść przez formularz – ankietę dzięki której będzie mógł spersonalizować swoje wymagania dotyczące pakietu który chce otrzymać od Zample. Proces ten polega na zaznaczeniu kilku odpowiedzi, oczywiści można go również pominąć i zdać się na pracowników Zamplebox, jednak w takim przypadku istnieje większe prawdopodobieństwo że znaczna ilość liquidów nie będzie trafiać w Nasze gusta.

Krok 1 – Personalizacja Zamplebox

X

W pierwszym kroku ankiety wybieramy nasz poziom doświadczenia w wapowaniu, mamy do wyboru trzy – Początkujący, Pośredni oraz Zaawansowany. Ja wybrałem poniżej Zaawansowany.

Krok 2 – Wybierz preferencje

X
Tutaj możemy określić czy są jakieś liquidy za którymi nie przepadamy. Do wyboru mamy 4 opcje:

– liquidy deserowe

– liquidy owocowe

– liquidy mentholowe

– liquidy tytoniowe

Ja odrzuciłem tytoniówki.

Krok 3 

X
W tym kroku możemy wybrać rodzaj lub poszczególne nazwy / smaki liquidów, których nie chcemy otrzymywać. Świetna opcja dla osób, które wiedzą dokładnie czego oczekują.

Krok 4

X
Zostaniesz zapytany jakie są twoje ulubione smaki. Możesz wybrać daną gamę smaków lub konkretne smaki.

Krok 5 – Wybór mocy

X

W tym kroku wybieracie preferowaną moc liquidów oraz dodatkowo mamy możliwość wyboru płynów o wysokiej zawartości VG ( gliceryny ). Ja wybrałem 3mg/ml

Krok 6 – Wybór zestawu

X

Mamy do wyboru 3 pakiety

1. SILVER 3 butelki liquidów ( od 30 do 50 ml ) za 20 $

2. GOLD 6 butelek liquidów ( od 80 do 100 ml ) za 25 $

3. PLATINUM 11 butelek liquidów ( od 150 do 180 ml ) za 45 $

Opcja PLATINUM, którą wybrałem jest najkorzystniejsza.

Płatności i wysyłka do Polski

Teraz pozostaje już tylko opłacić swoje „pudełeczko” . Co ważne zamplebox to usługa Subskrypcji a co za tym idzie jest ona automatycznie odnawiana co miesiąc więc jeśli dodamy naszą kartę kredytową czy debetową (a tylko taki sposób płatności jest możliwy), miesiąc w miesiąc, będzie z niej pobierana opłata za Zamplebox. Naturalnie zrezygnować możemy w każdej chwili, warto jednak o tym pamiętać.

Subskrypcję możemy anulować poprzez kontakt telefoniczny lub email. Nie ma z tym najmniejszego problemu wystarczy wysłać wiadomość email w której zaznaczymy iż chcemy zrezygnować z subskrypcji.

boardboardboardboardboardboard